♥ |Vanéssa Fan CLub© 2009| ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ |Vanéssa Fan CLub© 2009| ♥

Vanéssacıysan Tek Adresin

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Go GirL RöpörtaJı

YazarMesaj
мιѕѕ*нυ∂gєηѕ
!!..α∂мιη
!!..α∂мιη
мιѕѕ*нυ∂gєηѕ

İş/Hobiler : Sanane (:
Lakap : WampireLLa

Go GirL RöpörtaJı Empty
MesajKonu: Go GirL RöpörtaJı   Go GirL RöpörtaJı EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 9:37 pm

High School Musical'de elde ettiğin başarıyı kutlarız Vanessa.Böyle başarılı bir projenin parçası olmak nasıl bir duygu?

Teşekkür ederim! Bu gerçekten harika bir şey. Filmin böyle patlayacağını kimse tahmin etmiyordu. Ben çok mutluyum açıkçası: )

Yoğun çalışma dönemini atlatabildin mi?Dinleniyor musun bu aralar?

Hayır! Hala deli gibi çalışıyorum. Bir saniye bile boş vaktim olmamasına inanamıyorum bazen!

Yaz yaklaşıyor.Tatil planı yapabildin mi?

Aslına bakarsanız hayır. Çünkü yapılacak çok iş var. Tatili düşünmeye hiç vaktim olmadı. Yalnızca bir haftalığına Londra'ya gidebileceğim. O da sadece iş için. Ama hiç değilse arkadaşlarımla biraz takılıp eğlenebileceğim. Bir de yönetmenim beni Paris'e götürdü birkaç günlüğüne. Bütün tatilim bu kadar işte: )

Bize biraz yeni albümün "V"den bahsedebilir misin?

V tahmin edebileceğiniz gibi Vanessa'yı temsil ediyor, ama aynı zamanda varyete anlamına da geliyor. Çünkü albümde çok farklı türleri bir arada kullandık. Pop/rock, dans, r&b gibi... Çok kısa sürede kaydetmemize rağmen,sonuçtan çok mutluyum.

Yeni albümünü kutlamak için süper parti planları falan yaptın mı?

Bir barbaekü partisi planladım: ) Eğlenceli değil mi?

Albümünün turnesi için şehirden şehire giderken, yolculuk sırasında canın sıkılıyor mu?

Her zaman bilgisayarımı da yanımda götürüyorum. Beni oyalıyor.

İnternette,bloglara,forumlara takılıyor musun? MySpace mesela?

Evet internete bayılıyorum. Eskiden MySpace'e bağımlıydım.Ama sonra insanlar oradan resimlerimi çalmaya başladı ve sinirim bozuldu. Bu yüzden bırakmıştım ama şimdi yeniden eski takıntıma dönüyorum sanırım: )

Mp3 player'ında dinlediğini itiraf etmekten utandığın bir şarkı var mı?

Hmm, evet var sanırım. Geçen gün arkadaşlarımla otururken çok sıkıldık ve Paris Hilton'un albümünü almaya karar verdik.Onun birkaç şarkısını dinliyorum: )

Hayran olduğun ünlüler kim?

Christine Aguilera ve Angelina Jolie. Onlarla tanışırsam heyecandan ölebilirim!
https://vanessafan.all-up.com

Go GirL RöpörtaJı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seventeen Derqisi Röpörtajı